قیمت ترموود

قیمت ترموود متر مربع


قیمت چوب ترموود

 تولید کننده پروفیل ترمووود با تکنولوژی وستاس فنلاند .، کیفیت استاندارد تضمین شده و گارانتی خدمات ترموود . شما می‌توانید لیست قیمت انواع چوب ترمو ایرانی و فنلاندی را مشاهده کنید و ترموود مورد نیاز را خریداری کنید. در ماناترموود لیست قیمت ترمووود شاخه ای و قیمت هر متر مربع چوب ترمو بروز می باشد.

 

چوب ترمو یا همان ترمووود یا چوب اصلاح شده حرارتی : چیست؟

گونه های ترمووود UTS UTV درخت دارای کاستی های جدی است. اصلی ترین آنها حساسیت به پوسیدگی، کپک و میکروارگانیسم ها، ترک خوردن، سوختن است. به دلیل آنها، مواد در یک زمان حتی کمتر در ساخت و ساز و دکوراسیون استفاده می شد تا اینکه چوب کلاسیک با نسخه بهبود یافته آن جایگزین شد. چوب ترموود.    

فرآیند فراوری ترمووود شامل مراحل زیر است:

1- برش و آماده‌سازی چوب: ابتدا چوب با ابعاد و ضخامت مورد نظر برش می‌شود و سطح آن صیقل .داده می‌شود تا به شکلی صاف و یکنواخت برای فرایند ترمو باشد. 2- خشک کردن: ترموود به صورت خشک، باید وارد فرایند ترمو شود. در این مرحله، چوب با استفاده از یک مجموعه از سیستم‌های گرمایی و خشک کننده‌ها، در دمای بالا خشک می‌شود تا رطوبت آن کمتر از ۵ درصد شود. 3- فرآیند ترمو: چوب در دمای بالا (بین ۱۹۰-۲۰۰ درجه سانتیگراد) و بدون استفاده از هوا در داخل اتاق.، با یک سری از پارامترهای دما، زمان و فشار ترمو داده می‌شود. در این فرایند، اسیدیته و رطوبت چوب کاهش یافته و باعث تغییر در خواص فیزیکی، شیمیایی و مکانیکی آن می‌شود. 4- خنک کردن: پس از ترمو دادن، چوب به صورت کند و با دمای پایین، به خنک شدن و استحکام گرفتن می‌رسد. 5- برش و تمیزکاری: چوب پس از ترمو، باید با برش و تمیز کاری، به ابعاد نهایی و شکل مورد نظر تبدیل می شود  

چوب ترمو اصلاح شده چیست

چوب ترمووود مد شده یا عملیات حرارتی شده ماده ای است که با استفاده از فناوری ویژه از چوب بری معمولی ایجاد می شود. برای اینکه پرتو خواص اساسی جدیدی به دست آورد، در معرض دماهای بالا با بارهای خاص قرار می گیرد. فن آوری تولید چوب ترموود چندین جهت دارد، اما مواد اولیه در دمای 150-220 درجه تحت بار در یک محیط بدون اکسیژن از نظر کیفی تبدیل می شوند. تحت تأثیر این عوامل، الیاف در ساختار مواد چوبی توزیع می شوند، اجزای کربوهیدرات اضافی می سوزند، رطوبت اضافی از بین می رود. درخت خواص جدیدی به دست می آورد، ارزشمند و با کیفیت می شود. از بسیاری جهات به شاخص های گونه های درختی نخبه نزدیک است. قیمت آلاچیق لیست قیمت ترمووود شاخه ای و قیمت هر متر مربع چوب ترمو.  

عملیات حرارتی چوب

خواص ترمووود عملیات حرارتی چوب تضمین می شود که چوب متعاقباً: پایدار خواهد بود. ابعاد قطعه کار تحت تأثیر رطوبت یا شرایط محیطی تغییر می کند. تنگ. تغییر ساختار فیبری باعث می شود که مواد یکدست تر و بادوام تر شوند. خشک. رطوبت خود قطعه کار بیش از 5٪ نمی شود و جذب آب به حداقل می رسد. بی اثر. درخت دیگر از عوامل بیولوژیکی نمی ترسد، درمان اضافی با ترکیبات مورد نیاز نیست. زیبایی شناسی. بافت و رنگ مواد خام چوب از نظر ظاهری به گونه های چوبی با ارزش و گران قیمت نزدیک می شود    

THERMODWOOD ترمووود چوب اصلاح شده حرارتی

بهترین ماده برای ساخت و ساز و تکمیل فن آوری های قرن بیست و یکم امکان ایجاد چوبی را فراهم کرد که پوسیده نمی شود، خشک نمی شود، قالب نمی گیرد. در تمام شرایط آب و هوایی و محیطی، اندازه خود را حفظ می کند و عملکرد بهتری را نشان می دهد. ماده به روز شده “ترمو چوب” نام دارد و از طریق درمان های طولانی و پیچیده به دست می آید. لیست قیمت ترمووود شاخه ای و قیمت هر متر مربع چوب ترمو  

چوب ترمووود قیمت
قیمت ترمووال
 

مزایای چوب ترمو اصلاح شده

هر کسی که قبلاً تصمیم به خرید چوب ترمووود گرفته و آن را ارزیابی کرده باشد می تواند با اطمینان تأیید کند که این الوار با ویژگی های زیر مشخص می شود: پایداری ابعاد خطی. این ماده به آرامی تغییرات رطوبت، نوسانات دما را تحمل می کند و تغییر شکل نمی دهد. افزایش تراکم. تغییر کیفی در ساختار به بهبود خواص عایق حرارتی چوب کمک می کند. عدم توانایی در برابر عوامل زیستی هیچ درمان ضد عفونی کننده یا ایجاد شرایط عملیاتی خاصی از مواد مورد نیاز نیست. خودآسیبی کم و کاهش میزان جذب آب. دوستی با محیط زیست. 
قمیت ترمووال
معایب
هیچ مزیتی بدون معایب وجود ندارد. ترمووود یکی دارد – ترمیم چوب ترمو قیمت چوب ترمووود . اما با امکان تولید ترموود در ایران قیمت آن با نمونه های وارداتی نصف شده و کیفیت برابری میکند اما تجزیه و تحلیل این “منهای” نشان می دهد که. هزینه ترموود معمولی و درمان بعدی آنها با تجهیزات پشتیبانی و حفاظتی اغلب گران تر از هزینه پوشش یا الوار حرارتی است. بنابراین، این اشکال را فقط می توان نصف دانست.

چوب ترمو ویژگی های فناوری

ترموود قبل از خرید محصولات یا الوار از چوب عملیات حرارتی شده، بسیاری از مشتریان می خواهند در مورد ویژگی های فناوری تولید اطلاعات کسب کنند. ماهیت ترمو مدیفیکاسیون ساده است، اما عملکرد به مهارت های حرفه ای نیاز دارد. واقعیت این است که در طول فرآیند فرسودگی اجزای کربوهیدرات و تغییرات ساختاری در الیاف وجود دارد. و برای انجام این کار، باید از رعایت تعدادی از عوامل اجباری مراقبت کنید. از جمله: حفظ درجه حرارت بالا به طور مداوم در طول پردازش. ایجاد بار اضافی روی پشته ها. گردش هوا با سرعت بالا.لیست قیمت ترمووود شاخه ای و قیمت هر متر مربع چوب ترمو
قیمت چوب ترموودقیمت ترموود شاخه ای و متر مربع ترمووود

دگرگونی کامل الیاف چوب

در فرآیند قرار گرفتن در معرض، دگرگونی کامل الیاف چوب رخ می دهد و خود الوار ثبات اشکال، دوام و ظاهر لوکس را به دست می آورد. کاربرد قیمت ترموود در ابتدا از محصولات ترمووود به صورت محدود استفاده می شد. سپس بسیاری از مزایای چوب بهبود یافته قدردانی کردند و شروع به یافتن بهترین کاربردهای آن کردند. از جمله موارد استفاده: روکش نمای ساختمان; دکوراسیون داخلی و بالکن آپارتمان ها ؛ ایجاد ایوان ها، تراس ها و زمین های بازی در فضای باز؛ مسیرهای تخمگذار ساخته شده از پارکت باغ؛ تولید نرده و نرده; طراحی مناطق نزدیک استخر؛. تولید مبلمان ساخته شده از چوب ترمووود و محصولات تزئینی؛ دکوراسیون کف و دیوار در سونا و حمام.
چوب ترمو

لیست قیمت چوب ترمو ایرانی فنلاندی ترک استونی لوناوود نواوود کاراوا مازند چوب مانا

قیمت چوب ترمو به عوامل مختلفی بستگی دارد مانند نوع چوبی که قیمت ترموود می شود که آن چوب خام روسی ساسنا باشد .یا یولکا چوب خشک کن رفته باشید یا چوب خام خیس و چوب خامی که ترمو می شود. قیمت آن مشخص می شود مانند درجه کیفیت چوب که درجه 2. باشد درجه یک باشد سوپر باشد گره های آن پروانه یا گرد باشد بازی رنگ  در شاخه چوب ترمو نباشد ، قیمت متر مربع چوب ترمو ایرانی و قیمت شاخه ای چوب ترمو فنلاندی به عوامل مختلفی بستگی دارد. ما در کارخانه تولید چوب ترمو پاک چوب هارا بعد از مولدر شدن جدا میکنیم و درجه بندی کیفیت را شکل میدهیم.


قیمت چوب ترمووئقیمت هر متر مربع چوب ترمو لیست قیمت ترمووود شاخه ای

قیمت ترمووود شاخه ای

قیمت چوب ترمووود شاخه به چوب هایی لحاظ می شود که برای دکوراسیون داخلی استفاده می شوند. این چوب های ترمووود شاخه ای از ضخامت های 42/42 که در استفاده از پارتیشن و یا دکوراتیو کردن داخل منزل یا تی وی وال استفاده می شوند. چوب های ترمووود شاخه ای بر اساس متر طول قیمت بندی می شوند. مانند چوب ترمو برای سقف پرگولا یا ساخت خود پرگولا با ترموود 42/140 که این نوع چوب ها هم بر اساس قیمت ترموود شاخه ای محاسبه می شوند . البته خیلی راحت میتوان قیمت متر مربع چوب ترمو را به قیمت ترمووود شاخه ای محاسبه کرد لیست قیمت چوب ترمو ایرانی.

<figcaption id=قیمت ترموود شاخه ای و متر مربع ترمووود

فرمول محاسبه قیمت متر مربع چوب ترمو به تعداد شاخه

برای به دست آورن قیمت چوب ترمو و تعداد شاخه ترموود باید متر مربع را تقسیم بر عرض چوب ترمو کنید .و تقسیم بر طول شاخه برای مثال تبدیل متر مربع به تعداد شاخه ، ما میخواهی یک متر مربع را حساب کنیم که چند شاخه چوب. ترمو 19/92 به طول 3 و طول 4 می شود طراحی و اجرا تراس
لیست قیمت ترموود شاخه ایلیست قیمت ترمووود شاخه ای
1 (متر مربع مورد نیاز) تقسیم بر 0.092 ( عرض ترمووود بر میل که تقسیم هزار میشه ) و تقسیم بر 3 ( طول شاخه ) جواب به دست آمده می شود 3.6 می شود. یعنی هر متر مربع چوب با ضخامت 19 که در محاسبه ضخامت حاسب نمی شود و ضخامت چوب فقط در قیمت چوب ترمو تاثی گذار است و عرض 92 میل با طول 3 متر می شود 3.6 شاخه 3.6=1/0.092/3 1 (متر مربع مورد نیاز) تقسیم بر 0.092 ( عرض ترمووود بر میل که تقسیم هزار میشه ). و تقسیم بر 4 ( طول شاخه ) جواب به دست آمده می شود 2.7 می شود یعنی هر متر مربع چوب با ضخامت 19 که در محاسبه ضخامت .حاسب نمی شود و ضخامت چوب فقط در قیمت چوب ترمو تاثی گذار است و عرض 92 میل با طول 4 متر می شود 2.7 شاخه لیست قیمت ترمووود شاخه ای و قیمت هر متر مربع چوب ترمو 2.7=1/0.092/4
لیست قیمت ترموود شاخه ای
قیمت هر متر مربع چوب ترمو لیست قیمت ترمووود شاخه ای

فرمول محاسبه قیمت تعداد شاخه ترمووود به متر مربع

برای به دست آوردن این که مثال 10 شاخه چوب ترمو 19/92 چند متر مربع می شود بر عکس فرایند بالا عمل میکنم و از ضرب استفاده می کنیم. ما می خواهیم حساب کنیم 10 با طول 3 متر و 4 متر چند متر مربع می شود فرمول این گونه است که تعداد شاخه ضرب در عرض شاخه ضرب در طول شاخه می شود .طراحی روف گاردن با ترموود 10 ضرب در عرض چوب که 92 میل بود و ضرب در طول شاخه که 3 متری حساب کنیم .که می شود هر 2.76=3*0.092*10 یعنی هر 10 شاخه چوب ترمو 3 متری به عرض 92 میل 2.76 متر مربع را پوشش می دهد با طول 4 متری فقط جای ضرب در 3 ضرب در 4 میکنیم 3.68=4*0.092*10 یعنی هر 10 شاخه چوب ترمو 19/92 یعنی ضخامت 19 و عرض. الوار ترمووود 92 میل به طول 4 متر 3.68 متر مربع از فضا را پوشش می دهد.

قیمت چوب ترمو ایرانی بر اساس هر متر مربع

در سایت معماریکا که هولدینگ اجرای چوب ترمو برای سقف کف نما روف گاردن تراس و دیوار ، دور استخر است همیشه قیمت های چوب ترمو در این سایت به روز می باشد . و برای خرید می توانید با مشاوران ما در این زمینه و کارشناسان فروش تماس گرفته از مشاوره ما برخوردار شوید. برای خرید چوب ترمو ایرانی کافی است متراژ مورد نظر را به ما اعلام کنید و ما ترموود سفارش داده را کمتر از 3 روز کاری در سراسر ایران به شما تحویل میدهیم. تمامی ضخامت های چوب ترمو در سایت موجود است ما هم رنگ  شده هم چوب ترمو کوره رفته را برای شما ثبت سفارش می کنم . در کمترین زمان به دست شما می رسانیم قیمت رنگ ترموود.

<figcaption id=قیمت ترمووود شاخه ای لیست قیمت ترمووود
تمامی قیمت های چوب ترمو هم بر متر مربع هم قیمت ترمووود شاخه ای در سایت موجود است. و در قسمتی که لینک شده شما در سایت می توانید محاسبه قیمت را انجام دهید و یا با ما تماس بگیرید.

<figcaption id=قیمت هر متر مربع ترموود لیست قیمت ترمووود شاخه ای

قیمت هر متر مربع چوب ترمو

قیمت هر متر مربع چوب ترمو در ضخامت ها و ابعاد مختلفی وجود دارد که قیمت اساسا بر اساس ضخامت چوب تعین می شود .که مترین ضخامت چوب ترمو 10 میل ضخامت بالاتر 16 میل و ضخانت بعدی 19 میل است که این 3 ضخامت در عرض 92 میل و 117 میل به طول شاخه های 3 و 4 متری تولید می شود. که مخصوص دیوار نما سقف و کاور کردن فضایی استفاده می شود رنگ ترمووود..

<figcaption id=قیمت ترموود شاخه ای و متر مربع ترموود
ضخامت بعدی چوب ترمو 26 میل است که این ضخامت مخصوص کف است .و یا ساخت نیمکت این چوب هم در عرض های 92 و 117 میل و در طول 3 و 4 متر تولید می شود ضخامت بعدی چوب 42 میل است که این چوب در عرض های 42 و 68 و 92 و 140 میل در طول های 3 و 4 متر نیز تولید می شود. و قیمت آن معمولا بر اساس متر طول یا قیمت ترمووود شاخه ای یا قیمت چوب ترمو متر مربع تعیین می شود.

<figcaption id=قیمت هر متر مربع چوب ترمو لیست قیمت ترمووود شاخه ای

تفاوت ترموود سوپر و چوب ترمو درجه یک در چیست ؟.

قیمت چوب ترمو سوپر از قیمت چوب ترمو درجه یک بالا ترست چرا که هم گره های ترمووود سوپر به شکله پروانه است هم این که چوب نه تاب دارد .نه گره رخته نه مولدر بد ترمووود ایرانی سوپر کارخانه ما چوب ترمو مشابه فنلاندی تولید می کند. چوب بعد از کوره شدن که چوب ساسنا درخت کاج خشکن رفته روس وارد. کوره ترمووود می شود بعد از فرایند ترموود مولدر می شود به اصطلاع چوب سمباده می خورد چار تراش می شود .و چوب ترمو آماده استفاده می گردد چوب ترمو درجه کیفیت سوپر ما با فرایند وود وست تولید می شود. مشابه کارخانه لوناوود در فنلاند که اول با دستگاه وگیوم تمام هوای داخل کوره ترمووود خارج می شود و خلع می شود .و عد با بخار آب چوب می سوزد و شیره چوب گرفته می شود به این فرایند ترمووود گفته می شود .و قیمت چوب ترمو به نوع مولدر کیفت تولید چوب خامی که ترمو شده است .بستگی دارد لیست قیمت ترمووود شاخه ای و قیمت هر متر مربع چوب ترمو.
ترموود
قیمت ترمووال
قیمت هر متر مربع چوب ترمو لیست قیمت ترمووود شاخه ای

هزینه رنگ آمیزی ترموود قیمت رنگ آلمانی انگلیسی یونانی ترک نروژی ترمووود.

ما می توانیم چوب ترمو شما را رنگ آمیزی کنیم و برای شما ارسال کنیم چوب ترمو ارزان ایرانی هزینه و قیمت رنگ آمیزی هر متر مربع چوب ترمو با رنگ آلمانی متر مربعی 200 هزار تومان می باشد که می توانید .که این رنگ ها از کیفیت بسیار بالایی بر خوردار است بنا به سیاست های شرکت ما این رنگ ها را ضمانت نمی کنیم .رنگ های مصرفی و موجود ما بریلوکس ورنیلاک جوتن دلوکس رمرس انلو مین وکس کرال می باشد و ما نمایندگی این رنگ  ها را در ایران در اختیار دارین و با بالترین کیفیت به شما سر وران گرامی ارائه می کنیم.

<figcaption id=قیمت هر متر مربع چوب ترمو لیست قیمت ترمووود شاخه ای

رنگ چه قابلیتی به چوب ترمو می دهد:

چوب وقتی فرایند ترمووود روی آن انجام می شود از درون مقاوم می شود .یعنی شیر چوب ترمو ود گرفته می شود و باکتر قارچ کپک و حشرات چوب از بین می رود. برای این که چوب ترمو را در فضای خارجی کار کنید حتما باید رنگ بزنید که چوب ترمووود آب گریز شود. و آب به درون ترمو ود نفوذ نکند چرا که اگر آب وارد چوب ترمو شود دوبار ترمووود زنده می شود .و باکتر قارچ کپک و حشره درون چوب رشد می کند. و باعث می شود فرایند ترمووود کلان از بین برود چوب ترک بخورد و سرما و گرما باعث شود چوب از بین برود.چوب ترمو

چوب ترمو را چگونه رنگ آمیزی کنیم:

مهم نیست که چه نوع چوب ترمو ای را انتخاب می کنید. – این توصیه ها به شما کمک می کند تا به روش استاندارد رنگ آمیزی ترمووود زا انجام دهید ، به طوری که نتیجه شما را برای چندین سال خوشحال می کند. تجربه ما از کار در رنگ‌فروشی و سایت‌های مشتریان مدت‌هاست .که روشن کرده است که اکثر مردم هیچ ایده‌ای در مورد کار سیستمیک رنگ‌آمیزی ترموود ندارند. این روش است که به پوشش اجازه می دهد تا شرایط تنظیم شده توسط سازنده را رعایت کند. چوب ترمو در اصفهان لیست قیمت ترمووود شاخه ای و قیمت هر متر مربع چوب ترمو.
ترموود
ارزان ترین لیست قیمت چوب ترمو به روز در این برگه قیمت هر متر مربع ترمووود و قیمت شاخه ای
توصیه شماره 1. بدون سنباده رنگ آمیزی نکنید. از رد شدن این مرحله پشیمان خواهید شد. تمام عیوب چوب ترمو در حین کوبیدن نمایان می شود و شمع برجسته چوب را زبر می کند.
توصیه شماره 2. از سنباده زدن میانی غافل نشوید. آن ها بین لایه های رنگ باید با کاغذ سنباده با ساینده 120-150 راه بروید. در غیر این صورت لکه هایی وجود خواهد داشت. ساده است. رول های رنگدانه رنگی روی شمع. نتیجه لکه ها است.
توصیه شماره 3. اگر اولین بار است که روی چوب ترمو را رنگ می کنید، از رنگ هایی استفاده کنید که شما را ببخشد. به عنوان مثال بریلوکس تکنوس دلوکس مین وکس کرال ورنیلاک همل جوتن رنگ های مات یا روغن قیمت رنگ چوب ترمو از اشباع لعاب. کار با این رنگ ها بسیار آسان است و کمک خوبی برای نقاشان مبتدی و نقاشان خانگی خواهد بود.
توصیه شماره 4. نخست. حتی اگر همسایه شما ده سال بدون خاک ایستاده باشد و به طور کلی خاک “زائد” باشد – این چیزی است که فروشنده رنگ ترمووود به شما گفته است. شما مثل همسایه نخواهید بود. دوبار کار نخواهد کرد خیلی سریع از بین خواهد رفت. خاک مورد نیاز است. رنگ ترمووود همیشه در سیستم به خوبی کار می کند و تمام آزمایشات رنگ ترمووود همیشه در سیستم با پرایمر انجام می شود.
قیمت چوب ترمو
قیمت هر متر مربع چوب ترمو لیست قیمت ترمووود شاخه ای

چگونه چوب ترمو ضد آب می شود و مقاومت آن افزایش می یابد

1. زمانی که چوب ترمو را رنگ  کنید ترمووود ضد آب می شود و مقاومت آن افزایش پیدا می کند حتما خودتان در بازارهای ساختمانی سفر کنید و رنگ چوب ترمو مناسب را خریداری کنید . وقت خود را صرف کنید، اما 100% چیزی را که دوست دارید بدست آورید. هنگام انتخاب، باید 2-3 بسته را بازرسی بصری انجام دهید، اگر همه چیز خوب است، به احتمال زیاد کل مقدار با انحراف از تنوع بیش از 5٪ یکسان خواهد بود.(چگونه چوب ترمو ضد آب می شود و مقاومت آن افزایش می یابد )، و همچنین باید رطوبت را اندازه گیری کنید، نباید از 15٪ تجاوز کند، هر چه کمتر، بهتر. طراحی و اجرا استخر با چوب ترمو.
چوب ترمو
قمیت ترموود متر مربع
قیمت ترموود شاخه ای و متر مربع ترمووود

رنگ مخصوص چوب ترمو در فضای خارجی چیست

حتما قبل از خرید چوب ترمو قیمت آن را برسی کنید بهترین چوب را برای نما سفارش دهید قیمت ترمووود سوپر ما گره پروانه ای مشابه چوب ترمو فنلاندی می باشد .و قبل نصب چوب ترمو در نما آن را رنگ آمیزی با رنگ آلمانی کنید سپس نمای ساختمان شما ماندگار خواهد شد اما بهتر است قبل از نصب ترمووود در فضای خارجی آن را رنگ کنید. ما آسیاب اولیه را با دستگاه اکسنتریک با دانه 120-150 انجام می دهیم و اگر مواد بی کیفیت باشد ابتدا با دانه 80 و فقط با 120-150 آسیاب می کنیم. این امر به منظور یکنواخت کردن عیوب ریزش جزئی و باز کردن منافذ چوب ترمو برای چسبندگی بهتر سطح به رنگ ترمووود ضروری است.

قیمت چوب ترمو

قیمت ترموود شاخه ای و متر مربع ترمووود

رنگ ترمووود را با پارچه تنظیف یا ابر بمالید . اگر قسمت پشت چوب ترمو را هم پر کنید بهتر است، این کار از پیچ خوردگی، کپک زدن و رطوبت ناهموار چوب ترمو جلوگیری می کند (در هوای مرطوب، ترمووود خیس می شود، خورشید بیرون می آید، گرم می شود و مشکلات از اینجا شروع می شود…).
سنباده زدن متوسط برای از بین بردن پرز. اگر هدف شما این است که به زیبایی رنگ آمیزی ترمووود کنید، به طوری که حسادت رهگذران را برانگیزد، باید آسیاب کنید، در غیر این صورت رنگ یا روغن روی شمع پرورش تا حد زیادی “لباس” خانه شما را خراب می کند. به راحتی می توانید پرزها را جدا کنید، یک نوار ساینده با 150 دانه بردارید و پرزها را تکان دهید و سطح را با لمس صاف کنید. قیمت ترموود شاخه ای

رنگ چوب ترمو مخصوص کف و نما چیست ؟

تمام رنگ‌های پایه آب این مزیت را دارند که بر خلاف رنگ‌های ارگانیک که حلال آن در زیر روغن است، به سرعت خشک می‌شوند. اما آنها به شدت انبوه درخت را بالا می برند. ولی رنگ های مخصوص نما و کف رنگ ترمووود ضد سایش است و این رنگ ها آلمانی بوده مانند بریلوکس تکنوس و رمرس و پایه روغن هستن.
قیمت چوب ترمو
قمیت ترموود متر مربع
قیمت ترموود شاخه ای و متر مربع ترمووود

چه نوع رنگ چوب ترمو برای دکوراسیون داخلی استفاده می شود

آماده سازی اولیه، استفاده از مواد رنگ آمیزی ترمووود ، استفاده از روغن، لاک یا رنگ به منظور رنگ آمیزی از چوب ترمو در داخل خانه عملاً هیچ تفاوتی با رنگ آمیزی بیرونی ندارد. اما در اینجا، در صورت تمایل، ضخامت باقیمانده رنگ خشک روی سطح چوب حیاتی نخواهد بود. بنابراین در اینجا می توانید محصولاتی با جامدات کمتر انتخاب کنید، از لاجوردهای زیبا مانند بریلوکس از تکنوس رمرس استفاده کنید. و مهمتر از همه، می توانید از رنگ های پاستلی از سایه های خاموش و روشن استفاده کنید که نمی توان آنها را در بیرون اعمال کرد ..
ترمووود
قمیت ترموود متر مربع
قیمت ترموود شاخه ای و متر مربع ترمووود

ترمووود چیست و چگونه تولید می شود ؟

ترمووود – یک ماده تکمیل مدرن و زیبا تاثیر دمای بالا بر چوب، خواص آن را تغییر می‌دهد و باعث می‌شود که ماده در برابر عوامل منفی طبیعی و تنش‌های مکانیکی مقاوم‌تر شود. در نتیجه مطالعه دانشمندان اصلاح چوب، ماده جدیدی ظاهر شد – ترمووود. فنلاندی ها اولین کسانی بودند که این روش را اختراع کردند. این شامل خشک کردن اولیه و عملیات حرارتی مواد بدون افزودن مواد افزودنی شیمیایی بود. اما بدون شیمی به طور کامل غیر ممکن است.
قیمت ترموود شاخه ای
قمیت ترموود متر مربع
واقعیت این است که چوب حرارتی از قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش یک رنگ خاکستری به دست می آورد. مسدود کننده های شیمیایی به حفظ رنگ زیبای مواد کمک می کنند. مطالب [ پنهان کردن ] 1 روش های تولید و پردازش مواد 2 کلاس هندلینگ 3 ویژگی های مواد 4 دامنه 5 عملیات حرارتی مستقل چوب روش های تولید و پردازش مواد برای تولید مواد، چوب را در دمای 140-270 درجه سانتیگراد گرم می کنند. حداکثر دمای گرمایش به چگالی چوب بستگی دارد. احتراق جزئی زایلوز در محفظه های خشک کن باعث تغییر کیفیت مواد می شود. <yoastmark class=

قیمت هر متر مربع ترموود لیست قیمت ترمووود شاخه ای

در چوب هایی که در دمای 150-200 درجه سانتیگراد گرم می شوند ، اکسیداسیون کند می شود. چوب از قبل خشک شده حدود 3 روز پردازش می شود. عملیات حرارتی چوب خام با در نظر گرفتن خشک شدن به زمان بیشتری نیاز دارد. روش چند مرحله ای شبیه فرآیند دم کردن است. این فناوری شامل پردازش مرطوب چوب با بخار یا آب است. پخت و پز در دمای 150-200 درجه سانتیگراد در یک محفظه مهر و موم شده تحت فشار 1.6 مگاپاسکال انجام می شود. سپس مواد را به مدت حدود 4 روز در محفظه ای خشک می کنند تا به رطوبت 10 درصد برسد. در شروع مرحله سخت شدن، چوب به مدت 16 ساعت تا دمای 170-190 درجه سانتیگراد گرم می شود. روش دیگر کار گرم شامل غوطه ور کردن چوب خشک در روغن است.
چوب ترمو
قمیت ترموود متر مربع
لیست قیمت ترمووود شاخه ای
این روند حدود یک روز طول می کشد. روغن به آرامی به مدت حدود 4 ساعت تا دمای 180-220 درجه سانتیگراد گرم می شود. در تمام مدت گرم شدن و تا زمانی که کاملاً خنک شود، چوب روغن را جذب می کند. روش تصفیه با گازهای بی اثر را یکسوسازی می گویند. این فناوری برای درمان چوب با نیتروژن با اکسیژن 2٪ تحت فشار فراهم می کند. نمای بیرونی خانه با چوب حرارتی کلاس پردازش ترمووود در دماهای مختلف تولید می شود. این تفاوت است که مطالب را به سه دسته تقسیم می کند: چوب حرارتی کلاس 1 در دمای 190 درجه سانتیگراد تولید می شود . مواد کلاس 2 پس از درمان با دمای 210 درجه سانتیگراد به دست می آیند. چوب ترمووود بادوام و مقاوم در برابر پوسیدگی می شود. <yoastmark class=

قیمت ترمووود نصب

برای اطمینان از دوام و کیفیت نصب ترموود پوشش، باید از تکنولوژی پیروی کرد و همچنین زیر سازی را به درستی آماده کرد. در شرکت ما معماریکا می توانید نصاب ترمووود را سفارش دهید . مونتاژ و نصب توسط افراد با دست درست انجام می شود با سالها تجربه واقعی با چوب ترمووود. آنها قبلاً ویژگی‌های درخت حرارتی را در اشیاء مختلف «مصرف کرده‌اند».

"</p

ابعاد تولید چوب ترمو و ارسال به تمامی نقاط ایران

لازم به ذکر است که در سایزهای خاصی توسط شرکت سازنده تولید می شود از نظر ضخامت 10mm،16mm،19mm،26mm،42mm، اما در صورت امکان می توان سایزهای مختلف را سفارش داد. شرکت معماریکا ترمووود را ، که استفاده از آن را برای سالیان متمادی تضمین می کند، ساختمان های شما می توانند زیباتر و شیک تر از همیشه به نظر برسند. شما می توانید برای هر اطلاعاتی که در مورد مقادیر مختتلف مد نظر دارید با ما تماس بگیرید. هنوز برای تجربه زیباترین حالت پاییز دیر نیست. شما می توانید تمام خواسته هایی را که آرزوی آن را داشته اید به صورت فردی و تجاری داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *